خانه / زیبایی ، پوست و مو / کت و شلوار / چگونه کت و شلوار را با کراوات هماهنگ کنیم

کت و شلوار / چگونه کت و شلوار را با کراوات هماهنگ کنیم

تطابق درست کت و شلوار با یک کراوات مناسب، روش عالی برای خوب به نظر رسیدن است. به این نکات توجه کنید. تا هماهنگ کردن درست کت و کراوات را بیاموزید.

 

ست کت و شلوار

هماهنگ کردن کت و شلوار را با کراوات :

 

۱٫به قفسه لباستان نگاه کنید. کت و شلواری را که دوست دارید بپوشید. انتخاب کنید. آن را روی یک سطح هموار مثلا روی تخت یا میز تاشو پهن کنید.

۲٫پیراهن هایی را که می خواهید.با آن کت بپوشید.انتخاب کنید. مطمئن بشوید که رنگ کت و پیراهن با یکدیگر هماهنگ و متناسب است. پیراهن مورد نظر را در کنار کت قرار بدهید.

۳٫حالا کراوات های مختلف را انتخاب کنید. آن ها را بر روی کت و پیراهن قرار بدهید. بهترین روش برای تطبیق دادن آن ها با یکدیگر، توجه به رنگ غالب پیراهن و کت و همچنین طرح اصلی آنها است.

۴٫برای یک کت شلوار و پیراهن ساده، می توانید از هر کراوات ساده ای که رنگ آن با کت و پیراهن شما هماهنگ باشد. استفاده کنید. البته این همیشه به این معنا نیست که مثلا آبی را فقط با آبی بپوشید. شما می توانید یک کراوات زرد رنگ را انتخاب کنید. که بر روی یک کت و شلوار و پیراهن آبی عالی به نظر می رسد. اگر می خواهید از رنگ متضاد استفاده کنید. از گردونه رنگی استفاده کنید.

۵٫زمانی که پیراهن سفید می پوشید. هر نوع کراواتی با آن خوب به نظر می رسد. پوشیدن کت و شلوار نیز مانند یک بوم سفید نقاشی است. که شما می توانید هر رنگ و طرح کراواتی را که دوست دارید. با آن بپوشید.

۶٫برای پیراهن طرح دار، رنگ کراواتی را انتخاب کنید. که هنگام نگاه کردن به پیراهن از دور،آن رنگ غالب و برجسته است. شما می توانید با این پیراهن، یک کراوات طرح دار،راه یا چهاار خونه بپوشید. به خاطر داشته باشید که وقتی کراوات طرح دار انتخاب می کنید. به رنگ غالب آن دقت کنید. تا با رنگ اصلی پیراهن طرح دارتان هماهنگ باشد.

 

 

همچنین ببینید

درمان بیماری های التهابی

درمان بیماری های التهابی با استفاده از روش های طب سنتی

درمان بیماری های التهابی _ هنگامی که قسمتی از بدن ما دچار التهاب میشود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *