یکشنبه ، ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
خانه / آموزش آرایش / کت و دامن ، انتخاب کت و دامن مناسب برای زنان درشت اندام

کت و دامن ، انتخاب کت و دامن مناسب برای زنان درشت اندام

این روزها پوشاک زنانی که درشت اندام و بزرگ هستند. فراوانتر و شیک تر از گذشته شده است. قبلا هنگامی که لباس های این گونه زنان مطرح می شد. اصولا لباس های ساده خانه در نظر گرفته می شد. اما امروزه شما می توانید لباس های شیک و مد روز را برای هر سایزی  بیابید. یک کت و دامن متناسب، انتخاب عالی برای چنین زنانی است.

زیرا ترکیب و ساختار بیشتری نسبت به سایر مدل های لباس دارد. اگر شما کت و دامن مناسبی برای سایز اندام خود انتخاب کنید. بیدرنگ باعث می شود که آراسته تر و بهتر به نظر برسید.

 

انتخاب کت و دامن

 

چند نکته برای انتخاب کت و دامن مناسب :

  • مشخص کنید برای چه مراسم و موقعیتی می خواهید لباس بپوشید. کت و دامن های معمولی و میهمانی های دوستانه، می تواند از پارچه و رنگ های شادتری انتخاب شود.

 

بدن خود را مناسب و زیبا نشان دهید:

  • تعیین کنید که فرم اندام شما چگونه است. اینکه چاقی و اضافه وزن شما در چه قسمتی از اندام شما قرار دارد. در شکل و برش کت و دامنی که باید بخرید. نقش مهمی دارد. هر اندامی نیاز به لباسی دارد که کاملا با آن متناسب باشد.

 

  • کتی انتخاب کنید که متناسب اندام شما باشد. انتخاب کتی که کاملا اندازه و مناسب اندام است. برای زنانی که اضافه وزن دارند. بسیار مهم است. زیرا ساختار و فرم کت می تواند بخش های برجسته و بزرگ بدن را بپوشاند. و کوچکتر نشان بدهد. کتی انتخاب کنید که شانه های پهنی داشته باشد و به سمت کمر باریک شود.

 

  • دامن هایی را انتخاب کنید . که ران های شما را کوچکتر و مناسب نشان بدهد. اگر ران های بزرگ و پهنی دارید. دامن خطی ای شکل برای شما ماسب است.

 

اگر ران های بزرگی دارید :

  • از خیاطی استفاده کنید. تا لباس را با تناسبات اندام شما هماهنگ کند. اگر کت و دامنی انتخاب کرده اید که کاملا اندازه و متناسب شما نیست. یک خیاط خوب می تواند آن را به نمونه ای مناسب تبدیل کند.
  • کت و دامن هایی را انتخاب کنید . که بتواند در قسمت کمر کمربند داشته باشد.
  • اگر پاهای زیبایی دارید. دامن های تا روی زانو بپوشید.

همچنین ببینید

درمان بیماری های التهابی

درمان بیماری های التهابی با استفاده از روش های طب سنتی

درمان بیماری های التهابی _ هنگامی که قسمتی از بدن ما دچار التهاب میشود همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *