پنج شنبه ، ۱ اسفند ۱۳۹۸
خانه / آموزش آرایش / ران های بزرگ / اگر ران های بزرگی دارید، چگونه لباس بپوشید.

ران های بزرگ / اگر ران های بزرگی دارید، چگونه لباس بپوشید.

اگر ران های شما از آنچه که دوست دارید بزرگتر هستند. می توانید با پوشیدن لباس های مناسب آن ها را بپوشانید.آیا ران های بزرگ دارید! از این موضوع اصلا ناراحت نباشید، ما راه حل هایی را برای شما پیشنهاد می‌دهیم که بتوانید به بهترین شیوه لباس بپوشید. تا ران های بزرگ شما خودنمایی نکنند.

 

 

ران های بزرگ و لباس پوشیدن

 

اگر ران های بزرگ دارید، چگونه لباس بپوشید :

قدم اول :

  • در تی شرت، بلوز و ژاکت های ورزشی خود از اپل و لایی استفاده کنید. آن ها باعث می شوند. که بالاتنه شما عریض تر و پهن تر دیده شود. درنتیجه بین نیمه بالایی و پایینی بدن شما تعادل برقرار می شود.

قدم دوم :

  • ژاکت ها ، بوزها و پلورهایی را انتخاب کنید. که در زیر ران آویزان می شوند. یا با پایین ران شما تماس دارد. به دنبال مدل هایی باشید که شکاف های پهلو و جانبی دارند. زیرا این مدل ها علاوه بر افزایش شیکی و مد بودن . به راحتی شما در هنگام حرکت کمک می کنند.
  • دامن های کلوش یا A شکل بپوشید.

 

قدم سوم :

  • یک تاپ یا بلوز مناسب را با یک دامن کلوش جفت کنید. یا می توانید یک پیراهن با کمر بالا و بالا تنه کوتاه برای میهمانی های شب رسمی بپوشید.

 

قدم چهارم :

  • شلوارهای جلو صاف و یکدست انتخاب کنید. از پوشیدن شلوارهای تنگ و چسبان و همچنین شلوارهای جیب دار خودداری کنید. زیرا این مدل شلوارها باعث می شود. که بخشی از بدنتان را که ترجیح می دهید. کوچکتر نشان بدهید.
  • لباس های کمر دار نیز ران های شما را برجسته می کند و بزرگتر از معمول نشان می دهد.

 

قدم پنجم :

  • با پوشیدن تاپ ها و بلوزهایی به رنگ روشن ، بلوزهای تزیین شده و یقه کار شده و تزیین شده. توجه را به سمت بالا تنه خود جلب کنید. این کار باعث می شود توجه کمتری به ران  شما بشود. در نتیجه کوچک به نظر برسند.

 

منبع : کتاب رمز و راز شیک پوشیدن

همچنین ببینید

تزریق ژل لب و بوتاکس

تزریق ژل لب و بوتاکس در لب / چگونگی حجیم کردن لبها

تزریق سم بوتولینوم نوع A ( تزریق ژل لب و بوتاکس ) به ناحیه لب شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *