پنج شنبه ، ۲ اسفند ۱۳۹۷
خانه / آموزش آرایش / چی بپوشم ؟ چگونه لباس هایی با رنگ شاد بهاری بپوشیم

چی بپوشم ؟ چگونه لباس هایی با رنگ شاد بهاری بپوشیم

چی بپوشم ؟ همواره یکی از سوال هایی است که همه خانم ها با آن درگیرند. رنگ های شاد و مدل های بهار و تابستان باعث سر زندگی و شادابی لباس ها شده است. از صورتی درخشان گرفته تا زرد روشن و تابنده . بعضی افراد پوست و رنگ مویی دارند که مکمل این رنگ ها است. اما بعضی افراد با پوشیدن این رنگ ها ، رنگ پریده و بی حال به نظر می رسند.

اگر شما جز دسته دوم هستید. ولی به پوشیدن این رنگ ها علاقه دارید. راه هایی وجود دارد که با وجود اینکه ظاهرتان با این رنگ ها تناسب ندارد. بتوانید رنگ های روشن را بپوشید. زیبا و جذاب باشید.

 

چی بپوشم ؟

 

در بهار و تابستان چی بپوشم ؟

۱٫یک راه این است. که یک بلوز طرح دار که تکه های رنگی روشن بر روی زمینه مات و تیره تر دارد. بخرید. در این صورت شما کمی از رنگ های شاد و روشن استفاده کرده اید. در حالی که از بی حالی دیده شدن شما جلوگیری شده است.

۲٫یک روش دیگر این است. که رنگ روشن را در قسمتی دور از چهره تان استفاده کنید. مثلا یک دامن ارغوانی روشن با یک بلوز با رنگی خنثی تر مانند کرم، سیاه یا سفید بپوشید. این کار باعث می شود که رنگ دلخواه تان را بدون اینکه به رنگ چهره تان غلبه کند و تاثیر منفی بگذارد، بپوشید.

۳٫کار دیگری که می توانید انجام دهید این است. یک تاپ رنگ روشن بپوشید. یک کت که قبلآ عادت داشتید بپوشید. به رنگ چهره شما می آید. بر روی آن بپوشید.

۴٫رنگ مایه های مناسب را انتخاب کنید. گاهی اوقات برای پوشیدن یک رنگ خاص لازم است تا رنگ مایه درست آن رنگ را انتخاب کنید.

۵٫ لوازم جانبی روشن را انتخاب کنید. اگر با پوشیدن رنگ های روشن این فصل، راحت نیستید. احساس خوبی ندارید. یک لوازم جانبی رنگی مانند کمربند رنگارنگ، یا کفش و کیفی همرنگ به رنگ روشن که با لباس شما تناسب است.روسری های رنگی نیز روشی عالی برای تجربه رنگ های جدید و روشن این فصل است.

 

 

همچنین ببینید

تقویت مو

با انجام چه کارهایی می توانیم به تقویت مو خود کمک کنیم؟

تقویت مو : ۱/ رژیم غذایی مناسبی داشته باشید: ریشه مو نیاز به تغذیه دارد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *