لاغر نشان دادن بدون کاهش وزن/چگونه لباس بپوشیم ؟؟

لاغر نشان دادن با پوشیدن لباس یک روش بسیار جالب است. آیا تا به حال با کسی روبرو شده اید که از آنچه که واقعا هستند ، لاغرتر به نظر می رسند. نکات ظریفی وجود دارد که شما می توانید با رعایت آنها لاغرتر و ظریف تر به نظر برسید . اگر بدانید که چگونه لباس بپوشید،نیازی نیست که اندامی عالی داشته باشید تا عالی به نظر برسید.

لاغری

لاغری

گام اول :

لباس های تیره بپوشید .رنگهای روشن باعث می شود تا عیب های بدن شخص بیشتر نشان داده بشود.پس رنگهای تیره انتخاب کنید تا بعضی از عیب های بدن خود را بپوشانید و لاغر به نظر برسید.

گام دوم :

قسمت بیشتری از گردن خود را نشان دهید تا لاغر به نظر برسید.

اگر گردن شما بلندتر به نظر برسد،باعث می شود که لاغرتر و کشیده تر دیده بشوید. پیراهن ها و تی شرتهای با یقه هفت و وی شکل بپوشید تا به لاغرتر دیده شدن شما کمک کند.

گام سوم:

از خطوط افقی خودداری کنید. راه ها ، نوارها و خطوط افقی شمارا چاقتر و عریضتر نشان می دهد. پوشیدن لباس هایی که راه های افقی دارند ، باعث می شود تا شما از آنچه که هستید بزرگتر به نظر برسید. لباس هایی را بپوشید که خطوط و راه های عمودی دارند یا اصلا راه و خطی ندارند.

گام چهارم :

موهای خود را از روی صورتتان بیرون نگاه دارید .اگر موهای بلندی دارید بهتر است که آن را به سمت بالا ببندید ، حلقه کردن و فر دادن مو را امتحان کنید.

گام پنجم :

از لوازم جانبی در نزدیکی نواحی که می خواهید به آن تاکید شود و توجه بشود استفاده کنید تا توجه را از قسمتهایی که مناسب نیست دور کنید.

دقت کنید، لباس هایی بپوشید که متناسب و اندازه شما است . اگر لباس هایی بپوشید که خیلی و بزرگ یا بسیار تنگ و چسبناک هستند، بزرگتر و چاقتر به نظر خواهید رسید. با اعتماد به نفس لباس بپوشید.اعتماد به نفس برای خوب به نظر رسیدن بسیار مهم است.

از پوشیدن دامن یا شلوار چین دار و پلیسه دار خودداری کنید.

شلوارهایی که جلوی صاف و یکدستی دارند، باعث میشود تا لاغر به نظر برسید.از پوشیدن هر نوع لباس و وسیله براق و درخشان در نواحی که می خواهید ان را بپوشانید خودداری کنید.

ارسال شده در ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ توسط نرجس ردایی با موضوع تناسب اندام , دسته‌بندی نشده , زیبایی ، پوست و مو |

.. دربارۀ فارسی طب ..

دغدغه سلامت،طول عمر،تغذیه،زیبایی و... در دنیای امروز نقشی مهم در زندگی افراد به خصوص ایرانیان دارد. گروه فارسی طب با تکیه بر دانش روز سعی در آگاه سازی و ارائه روشهای به روز در ارتقاء سطح سلامت هموطنان خواهد داشت تا بتواند سهم کوچکی در تحقق زندگی بهتر و سالمتر در زندگی مردمان این سرزمین داشته باشد.

©فارسی طب / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است