شوهرداری/ایا میخواهید همسری نمونه باشید.

شوهرداری و گرم نگه داشتن کانون زندگی خانوادگی اگر چه کاری سهل و آسان است. اما کمتر کسی موفق می شود همسرداری کند و بتواند گرمی به زندگی اش ببخشد.رعایت نکات و فرمول هایی در چگونگی برخورد با همسرانتان می تواند شما را در داشتن کانونی گرم و دلپذیر کمک کند.

 

روش شوهرداری

چند سفارش به زنان در شوهر داری :

همسرتان یک مرد است:

 • همسرتان را به عنوان یک مرد بپذیرید. سعی کنید با آگاهی و دانش دنیای مردانه او را بشناسید. رفتارتان را با او تطابق دهید. تا در شوهرداری موفق شوید.

 

برای او بهانه جو نباشید:

 • از بهانه جویی و کم صبری در برابر مشکلات بپرهیزید.در شوهرداری موفق نمونه باشید.

 

همسرتان را درک کنید:

 • برای اینکه همسرتان با شما رو راست باشد و در شوهرداری موفق شوید. سعی کنید او را درک کنید. برای افکار و احساساتش ارزش قایل شوید.
 • اگر حرف ها و گفته های او مطابق میل شما نیست. از خود واکنشی تند نشان ندهید. زیرا به این وسیله بذر بی اعتمادی و کینه در زندگی خود می کارید.

 

از او مدام انتقاد نکنید:

 • به طور مداوم از شوهرتان انتقاد نکنید. او را متهم به بی عرضگی و عدم توانایی براوردن خواسته های خود نکنید. هیچ کاری به اندازه ی انتقاد کردن به خصوص در حضور دیگران باعث رنجش همسرتان نمی شود.
 • سعی کنید در میان جمع از همسرتان تمجید کنید.

 

در مورد شوهرتان واقع بین باشید:

 • از همسر خود انتظار نداشته باشید که با تمامی طرح ها و ایده های شما موافق باشد. واقع بین باشید و به او اجازه دهید نظرش را هرچند خلاف میل شماست بیان نماید.

 

در جلب محبت همسرتان اصرار بی جا نکنیدتا در شوهرداری موفق شوید:

 • رار زیاد برای جلب محبت همسرتان نداشته باشید. این نکته را زمانی که وی عصبانی است بیشتر مراعات کنید.
 • در برخی مواقع حالت روحی او برای ابراز محبت و علاقه به شما مناسب نیست.
 • اصرار زیاد شما منجر به مخالفت و تشدید عصبانیت او می شود.

برای او آشپزی نمونه باشید:

 • غذای مورد علاقه شوهرتان را آماده کنید.

ارسال شده در ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ توسط نرجس ردایی با موضوع روانشناسی , زناشویی , مشاوره خانواده |

.. دربارۀ فارسی طب ..

دغدغه سلامت،طول عمر،تغذیه،زیبایی و... در دنیای امروز نقشی مهم در زندگی افراد به خصوص ایرانیان دارد. گروه فارسی طب با تکیه بر دانش روز سعی در آگاه سازی و ارائه روشهای به روز در ارتقاء سطح سلامت هموطنان خواهد داشت تا بتواند سهم کوچکی در تحقق زندگی بهتر و سالمتر در زندگی مردمان این سرزمین داشته باشد.

.. ابر برچسب ها ..

5 اشتباه رایج مردان در روابط جنسی آرایش صورت آرایش چشم‌ آرتروز آغاز رابطه جنسی آموزش آرایش صورت آموزش روابط جنسی احتمال بارداری اختلالات خواب با گیاهان دارویی اصول کاهش وزن انتخاب رنگ لباس مناسب پوست با خالی هرگز داروها با داروها را نخورید بارداری بهترین دارو برای درمان اختلال نعوظ بهداشت دهان و دندان بیماری ترشحات چرکین پستان ترشح از نوک پستان تسكین دردهای قاعدگی جنسی خارش واژن خرید لباس خواب زنانه خشکی پوست دارو دارو،اضافه وزن داروها درمان درمان خارش واژن دوران بارداری رابطه جنسی رابطه زناشویی زایمان زناشویی زنان زیبایی پوست سردرد سرطان سینه سرماخوردگی سلامت پوست طب سنتی و گیاهان دارویی-داروی گیاهی علائم علت ترشحات پستان لاغری لباس مردان كوتاه قد چگونه لباس بپوشند معاینه پستان میل جنسی ناخن ورزش پاکسازی پوست پهلو،رژیم،تناسب اندام،آب کردن پهلو پوست پوسیدگی دندان پیشگیری کاهش وزن کم خونی کودک کودکان ۸ ترفند طبیعی برای تحریک رویش موها

©فارسی طب / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است