شلوار جین / چگونه ظاهری شیک و عالی داشته باشیم

هم مردان هم زنان دوست دارند. که یک شلوار جین راحت و زیبا بپوشند. ما معمولآ شلوارهای جین را در موقعیت های غیر رسمی می پوشیم. با پوشیدن آنها معمولی به نظر می رسیم. اما شما با انتخاب بعضی لوازم جانبی ، می توانید بسیار خوب و طبق مد ظاهر بشوید. خواه به یک مهمانی شب می روید، خواه به یک کنفرانس یا جلسه رسمی، می توانید شلوار جین بپوشید. و ظاهری بسیار شیک و عالی ایجاد کنید.

 

 

انتخاب شلوار جین

 

چند نکته درباره انتخاب لباس و شلوار جین :

 

۱٫شلوار جینی بخرید. که به بهترین شکل و سایز اندام شما است. گر قصد دارید که این شلوار را در مراسم و موقعیت های رسمی تر بپوشید. پارچه کتانی تیره انتخاب کنید.

 

۲٫پیراهنی را انتخاب کنید که به مد روز نزدیکتر است. برای خانم ها انتخاب یک پیراهن توری، تزیین شده یا ابریشمی برای پوشیدن بسیار خوب و مناسب است.

برای اقایان یک پیراهن دگمه دار شیک و مد مکمل خوبی برای شلوار جین است.

 

۳٫جواهرات و تزئیناتی را انتخاب کنید. که بتواند شلوار جین شما را آراسته و مزین کند. برای خانم ها یک گردنبند زیبا مطمعنآ زیبایی و جذابیت به سبک لباس می افزاید.

در مورد آقایان ، یک ساعت تزیینی یا زنجیر می تواند. شما را متمایز و جالب توجه نشان بدهد.

 

۴٫کمربندی متناسب با شلوار جین خود بخرید. تا بتواند آن را آراسته تر کند. خانم ها اغلب می توانند. شلوار جین را با کمربندهای رنگی، کمر زنجیری یا کمربند پارچه ای بپوشند.

آقایان هم می توانند از کمربند چرمی اصل استفاده کنند.

 

۵٫کفشی انتخاب کنید. که شیکی بیشتری به  شما می بخشد. برای خانم ها یک کفش پاشنه بلند زیبا، مکمل خوبی برای ظاهر شماست.

آقایان هم می توانند. یک کفش اسپرت راحت بپوشند. یا یک جفت کفش چرم برقی بپوشند. تا ظاهر شیک و عالی خود را کامل کنند.

 

منبع : کتاب راز و رمز شیک پوشیدن

مشاوره حقوقی

ارسال شده در ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ توسط نرجس ردایی با موضوع آموزش آرایش |

.. دربارۀ فارسی طب ..

دغدغه سلامت،طول عمر،تغذیه،زیبایی و... در دنیای امروز نقشی مهم در زندگی افراد به خصوص ایرانیان دارد. گروه فارسی طب با تکیه بر دانش روز سعی در آگاه سازی و ارائه روشهای به روز در ارتقاء سطح سلامت هموطنان خواهد داشت تا بتواند سهم کوچکی در تحقق زندگی بهتر و سالمتر در زندگی مردمان این سرزمین داشته باشد.

©فارسی طب / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است

مشاوره حقوقی