ران های بزرگ / اگر ران های بزرگی دارید، چگونه لباس بپوشید.

اگر ران های شما از آنچه که دوست دارید بزرگتر هستند. می توانید با پوشیدن لباس های مناسب آن ها را بپوشانید.آیا ران های بزرگ دارید! از این موضوع اصلا ناراحت نباشید، ما راه حل هایی را برای شما پیشنهاد می‌دهیم که بتوانید به بهترین شیوه لباس بپوشید. تا ران های بزرگ شما خودنمایی نکنند.

 

 

ران های بزرگ و لباس پوشیدن

 

اگر ران های بزرگ دارید، چگونه لباس بپوشید :

قدم اول :

  • در تی شرت، بلوز و ژاکت های ورزشی خود از اپل و لایی استفاده کنید. آن ها باعث می شوند. که بالاتنه شما عریض تر و پهن تر دیده شود. درنتیجه بین نیمه بالایی و پایینی بدن شما تعادل برقرار می شود.

قدم دوم :

  • ژاکت ها ، بوزها و پلورهایی را انتخاب کنید. که در زیر ران آویزان می شوند. یا با پایین ران شما تماس دارد. به دنبال مدل هایی باشید که شکاف های پهلو و جانبی دارند. زیرا این مدل ها علاوه بر افزایش شیکی و مد بودن . به راحتی شما در هنگام حرکت کمک می کنند.
  • دامن های کلوش یا A شکل بپوشید.

 

قدم سوم :

  • یک تاپ یا بلوز مناسب را با یک دامن کلوش جفت کنید. یا می توانید یک پیراهن با کمر بالا و بالا تنه کوتاه برای میهمانی های شب رسمی بپوشید.

 

قدم چهارم :

  • شلوارهای جلو صاف و یکدست انتخاب کنید. از پوشیدن شلوارهای تنگ و چسبان و همچنین شلوارهای جیب دار خودداری کنید. زیرا این مدل شلوارها باعث می شود. که بخشی از بدنتان را که ترجیح می دهید. کوچکتر نشان بدهید.
  • لباس های کمر دار نیز ران های شما را برجسته می کند و بزرگتر از معمول نشان می دهد.

 

قدم پنجم :

  • با پوشیدن تاپ ها و بلوزهایی به رنگ روشن ، بلوزهای تزیین شده و یقه کار شده و تزیین شده. توجه را به سمت بالا تنه خود جلب کنید. این کار باعث می شود توجه کمتری به ران  شما بشود. در نتیجه کوچک به نظر برسند.

 

منبع : کتاب رمز و راز شیک پوشیدن

مشاوره حقوقی

ارسال شده در ۷ تیر ۱۳۹۷ توسط نرجس ردایی با موضوع آموزش آرایش |

.. دربارۀ فارسی طب ..

دغدغه سلامت،طول عمر،تغذیه،زیبایی و... در دنیای امروز نقشی مهم در زندگی افراد به خصوص ایرانیان دارد. گروه فارسی طب با تکیه بر دانش روز سعی در آگاه سازی و ارائه روشهای به روز در ارتقاء سطح سلامت هموطنان خواهد داشت تا بتواند سهم کوچکی در تحقق زندگی بهتر و سالمتر در زندگی مردمان این سرزمین داشته باشد.

©فارسی طب / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است

مشاوره حقوقی