با رژلب خودکشی نکنید

با رژلب خودکشی نکنید

44928754622386840504

 

شاید باور نکنید اما رژلبی که با عشق و علاقه و با پرداخت قیمتی گزاف می خرید، حاوی ۴ ماده ی سمی است که هرکدام عوارض مخصوص به خود را دارند.

۱-سرب: سرب موجب ناباروری، کم خونی، عقب ماندگی ذهنی و سرطان می شود.

۲-قطران زغال سنگ: برای رنگ آمیزی جذاب تر ژرلب ها به عنوان رنگدانه به کار می رور و سبب تهوع، سردرد و سوزش پوست لب می شود.

۳-رنگ های دریاچه ای: دراثر واکنش های شیمیایی، گیاهان و سنگ های موجود در رودخانه ها به وجود می آید و بسیار سمس و سرطان زاست (به خصوص سرطان های پوستی)

۴-خشبو کننده ها: موجب ترک، التهاب و خشکی پوست لب می شود.بنا بر پژوهش ها و آمار موجود ، زنان در طول طندگی خود حدود ۲ کیلوگرم رژلب می بلعند که خطر ابتلا به انواع سرطان ریه و سینه را در آنان به نحوی چشمگیر افزایش می دهد.

با رژلب خودکشی نکنید

فارسی طب

مشاوره حقوقی

ارسال شده در ۱۹ دی ۱۳۹۵ توسط فارسی طب با موضوع زیبایی ، پوست و مو |

.. دربارۀ فارسی طب ..

دغدغه سلامت،طول عمر،تغذیه،زیبایی و... در دنیای امروز نقشی مهم در زندگی افراد به خصوص ایرانیان دارد. گروه فارسی طب با تکیه بر دانش روز سعی در آگاه سازی و ارائه روشهای به روز در ارتقاء سطح سلامت هموطنان خواهد داشت تا بتواند سهم کوچکی در تحقق زندگی بهتر و سالمتر در زندگی مردمان این سرزمین داشته باشد.

©فارسی طب / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است

مشاوره حقوقی