با رطوبت عطرتان را ماندگار کنید

 

davamatr

 

فارسی طب: با رطوبت عطرتان را ماندگار کنید

آیا می دانستید عطرها در محیط مرطوب، ماندگاری بیشتری دارند؟

پس اگر می خواهید بوی عطرتان ماندگار باشد، قبل از زدن عطر، ابتدا پوست خود را ارزیابی کنید.

اگر پوستتان خشک است، از کرم مرطوب کننده ماندگار استفاده کنید تا علاوه بر ایجاد رطوبت و نرمی عطرتان نیز ماندگار شود.( توجه داشته باشید کرمی که استفاده می کنید باید بویی مشابه عطرتان داشته باشد.)

به یاد داشته باشید همیشه عطر را قبل از پوشیدن لباس به خود بزنید.

پاشیدن عطر به مچ ، گردن و پشت زانو ، ماندگاری بیشتری دارد.

اگر می خواهید ماندگاری عطرتان بیشتر شود و مرتبا مجبور به استفاده مجدد نباشید عطر را روی قسمت‌های نبض‌دار بدن اسپری کنید آن هم نه از فاصله خیلی نزدیک..

اگر پوستتان پس از زدن کرم مرطوب کننده، همچنان خشک بماند، باید در طول روز و شب به نقاط مختلف بدن عطر بزنید، زیرا پوست خشک عطر را می مکد و رایحه ی آن را زود از بین می برد.

 همچنین می توانید به گلوله های پنبه عطر را اسپری کرده و سپس آنها را داخل کیسه های دربسته در داخل کیف خود نگاه دارید تا هر زمان از آنها استفاده کنید.

 

با رطوبت عطرتان را ماندگار کنید

فارسی طب

ارسال شده در ۲۱ دی ۱۳۹۵ توسط سجاد میمنت با موضوع زیبایی ، پوست و مو |

.. دربارۀ فارسی طب ..

دغدغه سلامت،طول عمر،تغذیه،زیبایی و... در دنیای امروز نقشی مهم در زندگی افراد به خصوص ایرانیان دارد. گروه فارسی طب با تکیه بر دانش روز سعی در آگاه سازی و ارائه روشهای به روز در ارتقاء سطح سلامت هموطنان خواهد داشت تا بتواند سهم کوچکی در تحقق زندگی بهتر و سالمتر در زندگی مردمان این سرزمین داشته باشد.

©فارسی طب / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است