با خوردن شاهی ریه خود را ضد سرطلانی کنید

 

635881122320985675

 

فارسی طب:با خوردن شاهی ریه خود را ضد سرطلانی کنید

شاهی از نود و سه درصد آب تشکیل شده.

سرشار از ویتامین  C، A، B، E و املاح معدنی همچون پتاسیم، کلسیم، آهن، منیزیم و زینک هست. معمولا کلسیم سبزیجات قابل جذب نیست ولی میزان جذب کلسیم شاهی در بدن شصت و هفت درصده. محققان معتقدند در بین میوه‌جات و سبزیجات مختلف، شاهی جزو سبزی­ هاییه که از ابتلا به برخی از سرطان­ ها مثل سرطان ریه و کلیه­ ها پیشگیری میکنه. این خاصیت پیشگیرانه مدیون ترکیبات گوگردی موجود تو این سبزیه.

آنتی اکسیدان­ های قوی موجود دراین نوع سبزی مقاومت بدن رو دربرابر تمرینات سخت و فشرده افزایش میدهد. پس حتما در میان وعده­ ی بعد از تمرین خود از این سبزی خوشمزه استفاده کنید. اما همان­طور که همیشه گفتیم در خوردن هیچ چیز زیاده­ روی نکنید.

منبع: فارسی طب

ارسال شده در ۲۰ تیر ۱۳۹۵ توسط سجاد میمنت با موضوع طب سنتی و گیاهان دارویی |

.. دربارۀ فارسی طب ..

دغدغه سلامت،طول عمر،تغذیه،زیبایی و... در دنیای امروز نقشی مهم در زندگی افراد به خصوص ایرانیان دارد. گروه فارسی طب با تکیه بر دانش روز سعی در آگاه سازی و ارائه روشهای به روز در ارتقاء سطح سلامت هموطنان خواهد داشت تا بتواند سهم کوچکی در تحقق زندگی بهتر و سالمتر در زندگی مردمان این سرزمین داشته باشد.

©فارسی طب / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است